CreditOn

Всі відгуки

CreditOn

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

CreditOn

Про компанію

CreditOn - новий український сервіс мікрозайму, який дозволяє протягом 15 хвилин отримати позику до 15 000 гривень на вашу банківську картку. Взяти займ ви можете для будь яких власних потреб. Отримати свою позику ви можете з будь якої точки України, маючи при цьому лише доступ до інтернету.

Представленням компанії займається компанія ТОВ “ДЖЕНЕСІС ФІНАНС”. Її функції виконуються згідно закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснюючій регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Перелік юридичних документів, які підтверджують надійність компанії ви можете переглянути у вільному доступі на офіційному сайті.

Сервіс

Як саме проводиться розрахунок відсоткової плати за отриманий вами кредит? Якщо ви отримуєте кредит розміром 1000 гривень, то плата за користування коштами становить 19 гривень в день. Що власне відповідає відсотковій ставці 1,9 % на день від отриманої суми. Компанія надає позики своїм клієнтам на підставі укладеного договору. Клієнт може користуватися кредитними коштами необмежений термін в рамках відповідного договору, за умови сплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

Мінімальний термін погашення кредиту становить 65 днів, максимальний для виконання своїх зобов’язань з боку позичальника.

Що буде, якщо ви не виконаєте свої зобов’язання відповідно укладеному договору:

- Проти вас може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача зобов’язань сплати боргу третім особам;

- Відбудеться нарахування пені, яка становить 1% від позиченої вам суми.

У разі виникнення непередбачуваних обставин клієнт може продовжити термін кредитування, сплативши вказану вище плату за користування позикою. Отже, мінімальний термін погашення боргу 65 днів, а максимальний – до виконання сторонами всіх зобов’язань відповідно укладеного договору.

Отримавши онлайн позику на картку, погасити кредит можна достроково або в межах терміну зручним для вас способом:

- У терміналі для самообслуговування;

- Банківською карткою зайшовши в особистий кабінеті на сайті Credit On;

- У відділенні будь якого банку України із зазначенням реквізитів Credit On для переказу грошового платежу.

Як бачите, зручний експрес кредит онлайн, не вимагає від вас витрати дорогоцінного часу і пошуку необхідної документації. Паперова тяганина відміняється! CreditOn – це швидкий кредит без довідок і поручителів всього за декілька хвилин, перебуваючи вдома, на робочому місці, в кафе і навіть в машині. Головне - наявність вільного доступу до інтернету.

Відгук

Можливо ви вже мали можливість користуватися послугами Credit On, поділіться власним досвідом з іншими клієнтами, залишивши свій відгук. Розкажіть про, те що вам сподобалось найбільше або про те, що би ви хотіли змінити в сфері обслуговування Credit On. Чого саме вам не вистачає для повного комфорту користування сайтом? Або можливо у вас є своїй застережливий приклад у користування послугами компанії Credit On. Люб'язно просимо вас залишити свій відгук!