Credit Agricole

Всі відгуки

Credit Agricole

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Credit Agricole

Про компанію

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція). Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Сервіс

Згідно з рейтингом Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 11 місце за обсягом активів серед банків України. Власна мережа банкоматів, а їх є близько 300 охоплює всі області України, а також включає в себе систему 150 відділеннь. Нещодавно банк Агріколь заслужено увійшов у трійку найприбутковіших банків України за фінансовими звітами цього року. Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

Понад 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та близько 18 000 корпоративних клієнтів (серед яких понад 1000 міжнародних корпорацій та великих локальних компаній, більш ніж 1500 середніх компаній та понад 15 000 представників малого та середнього бізнесу) довірили свої фінансові справи Креді Агріколь Банку. Це свідчить про надійність і відмінну ділову репутацію Креді Агріколь Банку. Банк надає повний спектр послуг бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Креді Агріколь Банк посідає впевнені позиції на ринку автокредитування. У 2008 році Креді Агріколь став першим банком в Україні, який започаткував партнерські програми з виробниками автомобілів. Сьогодні банк співпрацює з понад 400 автосалонами. Креді Агріколь Банк є єдиним банком в Україні, що має сертифікат відповідності автомобільного кредитування міжнародному стандарту ISO 9001. Креді Агріколь Банк є найбезпечнішим для преміум-клієнтів, яких у банку майже 3600. Клієнтам цього сегменту доступне ексклюзивне обслуговування у спеціальному відділенні, розташованому у центрі Києва, а також у преміальних центрах обслуговування у регіонах. Креді Агріколь Банк прагне бути у першій десятці «цифрових» банків України і приділяє особливу увагу інновації у сфері інформаційних технологій. Банк пропонує клієнтам широкий спектр цифрових рішень: інтернет- та мобільний банкінг, безконтактні платежі, операції в мережі інтернет.

50% клієнтів банку є зареєстрованими користувачами інтернет-банкінгу. Більше важливої інформації ви можете, знайти завітавши на офіційній сайт банку Credit Agricole.

Відгук

Там ви можете ознайомитись з переліком послуг та їх оплатою, з умовами надання кредитування та їх погашення. А, якщо вам вже давно відома така інформація, тоді люб'язно заохочуємо вас залишити свій відгук про якість роботи банку, про те як ви стали клієнтом цього банку. Що вас найбільше приваблює в умовах користування послугами банку Credit Agricole? Чи порадили б ви його своїм родичам і друзям? Якщо ви знаєте відповідь хоча б на одне запитання. То, скоріш заповнюйте поле для коментарів. Ваш досвід допоможе справити правильне враження на інших охочих спробувати послуги банку Credit Agricole! Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!