Raiffeisen BANK AVAL

Всі відгуки

Raiffeisen BANK AVAL

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

Raiffeisen BANK AVAL

Райффайзен Банк Аваль було засновано в 1992 році. За час свого існування акціонерне товариство долучилося до австрійського холдингу та стало інтернаціональним банком, котрий мав у своєму володінні більш ніж 68% акцій в банківській сфері України. В перелік послуг, що надає Банк Аваль, входять стандартні послуги для фізичних та юридичних осіб. Але компанія невпинно розвивається та додає до свого списку інноваційні пропозиції, котрі потребує оновлена банківська справа.

Сервіс
Райффайзен Банк Аваль не покидає списків номінацій на чисельні нагороди, а також з року в рік здобуває першість серед інших банків України та Європи. Журнал Global Finance неодноразово відмічав професійні успіхи компанії, нагороджував першим місцем в рейтингу кращих банків світу, а також визнав Банк Аваль найкращим серед тих, хто надає торгове фінансування. Але не тільки нагороди свідчать про професійний підхід до справ. Чисельні клієнти, котрі задоволені сервісом банку впродовж років та десятиліть – це найбільш правдивий показник якості послуг та довіри громадян. Наразі більш ніж 2,5 мільйонів клієнтів регулярно звертаються по послуги через загальнонаціональну мережу.

Банк Аваль надає послуги:

- приватним особам;
- малому бізнесу та мікробізнесу;
- корпоративним клієнтам;
- електронним каналам та навіть іншим банкам. Банк Аваль здійснює активну діяльність в міжбанківській галузі ринку, надаючи ряд послуг банкам партнерам, серед яких ведення рахунків, операції з документами, фінансування торгівлі, платіжні операції, робота з картками, консультації, допомога в вирішенні юридичних питань та багато іншого.

Особливу увагу керівництво банку приділяє безпеці даних користувачів. Для того, щоб забезпечити інформованість своїх клієнтів, Банк Аваль створив спеціальну пам’ятку щодо правил безпеки під час використання платіжних карток. Щоб замовити картку необов’язково навідуватися до відділення. Достатньо заповнити форму, щоб запустити процес її створення.

Для зручності ведення особистого бюджету та відстеження витрат, для керування власними фінансами, Банк Аваль створив додатки для смартфонів своїх клієнтів. Цей надійний фінансовий помічник позбавляє вас черг, дозволяє відкривати депозитні рахунки та погашати кредитні заборгованості, сплачувати комунальні послуги в будь-який зручний час та ознайомитися з актуальним курсом обміну валюти. Користування додатком також полегшує зв’язок з інформаційним центром – вам не треба відвідувати відділення задля отримання бажаної інформації.

Контакти
Щоб отримати якомога більше інформації ви можете ознайомитися з переліком послуг та перевагами кожної з них на сайті. Якщо ж ви хочете отримати персональну консультацію у найближчому відділенні, скористайтеся картою для пошуку відділень та банкоматів. Для чинних та потенційних клієнтів працюють інформаційні центри та центри технічної підтримки. Звернутися до них можна за телефонами, вказаними у відповідному блоці на сайті банку (зліва).

Для оцінки якості обслуговування використовуйте форму зворотного зв’язку. Вкажіть ваші актуальні дані, щоб керівники відділу могли зв’язатися з вами та повідомити про результати вашого запиту.


Відгуки
Сучасна банківська справа охоплює чисельні галузі життя громадян. Кожен має право самостійно обирати банк, де він бажає бути клієнтом. Якщо ви обрали Банк Аваль для ведення особистих чи корпоративних фінансів, розкажіть відвідувачам сайту Відгук свою думку щодо цього банку. Чи задоволені ви пакетом послуг, умовами кредитування? Які переваги та недоліки ви виявили під час користування Банком Аваль? Нам важливо дізнатися чесну думку реальних клієнтів!