Відгук

  Відгуки Рortmone.com

  Про компанію

  Портмоне, Portmone.com (в перекладі з німецької мови Portmnee дослівно означає - гаманець) - національна міжбанківська електронна платіжна система. Спеціалізується на послугах оплати рахунків за різні товари і послуги через мережу інтернет в режимі он-лайн з допомогою міжнародних платіжних карток Visa і MasterCard. Своє існування компанія розпочала у 2002 році і ставши лідером на ринку електронних платежів в Україні. Чистий прибуток компанії станом на 2012 рік складає 331 тис. грн, чистий дохід - 5,39 млн. грн.

  Більша половина акцій компанії знаходиться в руках фонду прямих інвестицій Europe Virgin Fund L.P., що дозволяє компанії працювати напряму без посередників.

  Компанія “портмоне” удосконалюється в різних моментах:

  - доставка електронних рахунків споживачам житлово-комунальних господарств, телекомуніційних компанії, операторів мобільного звязку, інтернет-провайдерів, страхових компаній та ін.

  - можливість клієнтів сплачувати за товари та послуги,якими вони користуються будь яким зручним для них способом.

  - ще, одна доставка електронних рахунків для клієнтів через банкомати, кіоски самообслуговування та різні системи інтернет-банкінгу.

  - технічне обслуговування міжнародних платіжних карток по всьому світу.

  На даний момент розрахунковими картами для системи “Портмоне” є: UniCredit Bank, Альфа-банк, Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен банк Аваль, Укрексімбанк і Банк «Фінанси та Кредит».

  Компанія успішно пройшла першою в Україні міжнародний аудит на відповідність до запровадження міжнародних стандартів безпеки за загальними вимогами систем PCI DSS, встановленними основними платіжними системами, Visa і MasterCard.

  Сервіс

  Для зручності користування своїми послугами, компанія створила можливість клієнтам керувати своїми рахунками з допомогою електронних пристроїв. Створивши мобільний додаток “Portmone”, компанія дарує можливість здійснювати керування своїми платежами та грошовими операціями в один дотик, дуже легко, швидко та надійно.

  Виберіть зручний для вас спосіб оплати або послугу і сервіс Портмоне заощадить ваш дорогоцінний час. А додаткова функція “історія операцій” допоможе вам з легкістю контролювати за вже проведеними раніше операціями та визначати скільки коштів ви вже витратили.

  Сервіс

  Це своєрідний гаманець, який завжди з вами і дозволяє вам: здійснювати ваші регулярні платежі; поповнювати мобільний телефон всім членам родини, собі та друзям не залежно, послугами якого оператора вони користується і на будь-яку суму (Водафон, Лайфселл, Київстар, Інтертелеком та інші); оплатити рахунки за комунальні послуги, телебачення, інтернет і т.д.

  Ще один великий плюс “Портмоне”, жодних черг!

  Ви можете:

  ● здійснити грошові перекази з картки на картку Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, по телефону і QR коду;

  ● здійснити фінансові операції з банківською карткою, не відвідуючи банк;

  ● купити квитки в кіно, театр і на концерти, квитки на автобус, залізничні та авіаквитки;

  ● отримати гроші: по телефону і QR-коду;

  ● погасити кредит;

  ● оплатити водійські штрафи. Скористатися додатковими послугами:

  ● страхування; ● оплата торгових мереж (косметика, здоров'я, техніка та ін.);

  ● оплата за освіту;

  ● підписка на періодику (друковані та електронні видання);

  ● охорона;

  ● оплата за харчування в комунальних дитячих садках м.Києва;

  ● грошові перекази по конкретним і вільним реквізитами;

  ● платіж до бюджету (ЄП ФОП, податки на доходи, єдиний соц. внесок, податок на нерухомість, військовий збір і т. д.).

  Відгук

  Якщо вам сталося користуватися послугами цієї компанії, здійснювати грошові операції через платформу Портмоне, ми будемо щиро вдячні, якщо ви напишете відгук про співпрацю із ними. Будь ласка, в своєму коментарі опишіть систему співробітництва, обслуговування і вихід на контакт представників цього підприємства!

  Фінансова грамотність. ВИПУСК 7. Фінанси, як хобі: гра Cash flow

  Рortmone.com
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Рortmone.com

  Ваш відгук

  FAQ