Відгук

  Відгуки monobank

  Про компанію

  Перший в Україні самостійний банк - monobank. Банк випускає кредитні картки для своїх користувачів, для різних послуг, а завдяки унікальному мобільному додатку надає можливість кожному керувати своїми фінансами не виходячи з дому. Перевага monobank в тому, що в нього немає буквальних відділень, працює банк виключно на мобільних пристроях.

  Компанія розвиває такий метод співпраці, щоб полегшити весь процес кредитування населення України в цілому, а також щоб розвивати в користувачів бажання користуватися мобільним додатком,як надійним інструментом.

  Завдяки такому практичному підходу, компанія покращила купівельні спроможності багатьох своїх клієнтів. Стимулюючи попит, monobank може надават значну підтримку різним галузям економіки, підприємствам малого та великого бізнесу.

  «Наш новий проект дозволив забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним і конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг», — Ірина Старомінська, голова Universal Bank.

  Сервіс

  Мобільний додаток від monobank містить велику кількість банківських послуг наприклад: безкоштовні перекази коштів та можливість здійснення оплати комунальних платежей, досить зручні і функціональні виписки. Важлива деталь, яка подобається багатьом користувачам, це власне жива служба підтримки у звичних для багатьох месенджерах (Viber, Facebook Messenger, Telegram) або в телефонному режимі.

  Як саме працює система monobank?

  Банк відкриває клієнту поточний рахунок, операції за яким здійснюються з використанням Платіжної картки або мобільного додатка, випускає та надає клієнту у користування Платіжну картку, а також забезпечує здійснення розрахунків за операціями згідно умов договору в тому числі, платіжної системи MasterСard. Номер поточного рахунку, операції за яким здійснюються з використанням електронного платіжного засобу – платіжної картки, зазначається у Анкеті-заяві. Обслуговування поточного рахунку встановлюється за дебетово-кредитною схемою. Розрахунково-касове обслуговування клієнта здійснюється з використанням розрахункових документів, а саме:

  платіжного доручення та меморіального ордера;

  договору банківського рахунка;

  договору про споживчий кредит;

  паспорт споживчого кредиту “Картка monobank” і т.д.

  Під час укладання договору клієнт, а також банк приймають на себе всі обовязки і парва відповідно до укладеного договору.

  Після укладання договору для клієнта відкриваються наступні види послуг:

  ● відкриття та обслуговування рахунку , випуск Платіжних карток;

  ● забезпечення здійснення готівкових операцій в мережі банкоматів, касах банку та пунктів видачі готівки;

  ● забезпечення здійснення безготівкових операцій в торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет;

  ● відкриття клієнту на рахунку Кредитної лінії;

  ● надання послуг з дистанційного банківського обслуговування рахунків в тому числі за допомогою мобільного додатку та багато інших новинок.

  Відгук

  Більше інформації про них ви можете дізнатись відвідавши офіційний сайт банку monobank.ua. А якщо вже випадала нагода користати з переваг послуг банку, розкажіть про свій досвід іншим користувачам. Будь ласка, залиште свій відгук! В ньому ви, можете описати,якими послугами користуєтесь найчастіше і чому? Які послуги вам подобається вам найбільше, і що саме ви би хотіли додати для зручності користування додатком і сайтом? Ваша думка важлива для нас, завчасно дякуємо!

  Фінанси та @Сімейний Бюджет - Все про Домашні Фінанси . Це має знати кожен. Любомир Остапів.

  monobank
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро monobank

  Ваш відгук

  FAQ