Solar-Tech

Всі відгуки

Solar-Tech

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Solar-Tech

Про компанію 

Компанія Solar-Tech - відомий на території України постачальник альтернативної енергії з 2011 року. компанія пройшла шлях від самого заснування до “міцного становлення на ногах” самостійно, завдяки своїм власним силам. На відмінно від більшості компаній, які активно працюють та розвиваються в сфері розроблення енергетики і при цьому використовують додаткову підтримку з боку різних сфер бізнесу, компанія починала свій шлях з чистого листа. Завдяки такому самостійному старту, компанія здобула досвід співпраці з різними брендами. На даний момент компанія Solar-Tech входить в десятку лідерів по встановленні обладнання на території приватного сектору. За роки існування компанія стикалася з різними видами проблем починаючи від встановлення фотоелектричних панелей на невеликих дахах будинків, до промислових сонячних електростанцій з індивідуальними особливостями проектів нестандартних розмірів.

Крмпанія Solar-Tech перша компанія, якій вдалось підключити приватну сонячну електростанцію до програми “зелений” тариф в місті Києві. Станом на 2018 рік, компанія Solar-Tech успішно закінчила обслуговувати більше ніж 200 приватних об'єктів, які використовують природні джерела енергії: енергію сонця, вітру та землі. Оскільки компанія постійно винаходить нові продукти, виготовляє різні комплектуючі до сонячних батарей, це в свою чергу позитивно впливає на рівень оцінювання послуг, які вона надає.

Персонал компанії складається виключно з дипломованих спеціалістів в сфері розвитку нових альтернативних видів енергії, компанія гарантує високоякісну швидку та надійну реалізацію будь яких проектів з мінімальними фінансовими та часовими витратами.

Сервіс

Завдання, які компанія Solar-Tech вирішує для вас:

- Надає безкоштовну індивідуальну консультацію по всім питанням, які стосуються альтернативних джерел енергії.

- Організовує виїзд свого спеціаліста на місце для оцінки всіх нюансів вашого проекту, який також допоможе вам прийняти найкраще рішення на вашу користь.

- Підготує для вас індивідуальний проект з урахуванням особливостей вашого об'єкта: місця розташування, сонячної інсоляції, топографічних даних місцевості. А також підбере набір необхідного обладнання відповідно до бажаної сили потужності, терміну монтажа, ціни, знижки і терміну окупності системи.

- Забезпечить професійну і оперативну експлуатацію системи, запуск і налаштування обладнання.

- Проведе повне гарантійне і післягарантійне обслуговування всіх встановлених об'єктів!

- Оформить всі необхідні документи для підключення вашої системи до загальної сітки електроенергії по “зеленому” тарифу.

Компанія Solar-Tech вже багато років займається встановленням та монтажем обладнання для відновлення альтернативної енергетики по всій території України. Solar-Tech співпрацює з провідними українськими та світовими виробниками. Серед асортименту товарів ви знайдете: сонячні батареї, сонячні колектори (плоскі, вакуумні і термосифонні), вітрогенератори, теплові насоси і інші цікаві товари альтернативної енергії. За роки роботи компанії вдалося забезпечити безперебійним харчуванням і безкоштовним гарячим водопостачанням велику кількість промислових об'єктів та коттеджей.

Для того аби правильно підібрати обладнання представники компанії проводять дослідження об'єкту: визначають його енерговитратність і зону сонячної інсоляції в якій він розташований. Сторона даху і навіть її кут нахилу, є дуже важливим фактором того, наскільки ефективно буде використовуватись сонячна енергія.

Відгук

Якщо ви вже мали нагоду по співпрацювати з компанією Solar-Tech, будь ласка залиште свій відгук про це. Розкажіть іншим про те, що вам сподобалось та про те, над чим компанії потрібно ще працювати. Ваша похвала або зауваження будуть дуже цінними для інших споживачів, це допоможе їм зробити правильний вибір!