Відгук

  Відгуки Inter Fit

  Бренд InterFit було започатковано в 2009 році завдяки спільній роботі двох авторитетних організацій в фітнес індустрії: Федерації бодібілдингу та фітнесу України та найбільшого виробника спортивного обладнання східної Європи InterAtletika.

  З 2013 року InterFit працює разом з Академією Фітнесу і це відрізняє компанію від інших клубів. Фітнес послуги бренду базуються на сучасній науці та величезному досвіді, а якість роботи відбивається на статурі відвідувачів та їх спортивних досягненнях.

  InterFit – це клуб для усієї родини, де дорослі можуть попрацювати над формою свого тіла в тренажерному залі, відвідати авторські майстер-класи Чемпіонів Світу, ґрунтовно пропрацювати в залі функціонального тренінгу та принести в свої тіло та дух гармонію завдяки студії Yoga та Pilates. На дітей чекають захопливі тренування з гімнастики або боксу.

  Сервіс

  В Interfit панує унікальна атмосфера. Зал наповнений спортивним духом, дружнім теплом і взаємоповагою один до одного. Завдяки уважності кожен тренер розуміє, що робити перші кроки на шляху до спортивного Олімпу – це важкий труд. Тож досвідчений спортсмен завжди допоможе подолати перешкоди.

  В залі є все необхідне, щоб забезпечити якісне тренування незалежно від того, з якою метою ви займаєтеся: аби здобути першість на професійних змаганнях або привести себе в форму перед пляжним сезоном.

  Незалежно від вашої мети ви знайдете в обраному спортивному залі тренера для своїх потреб:

  - стати стрункішою;
  - зробити тіло більш рельєфним;
  - набрати м'язову масу;
  - позбутися сутулості або болю в попереку;
  - відновиться після травми;
  - розвинути фізичні якості.

  В InterFit тренери дослухаються до клієнтів та пропонують різні типи клубних карт для постійних відвідувачів:
  1. Картка «Стандарт» надає можливість відвідувати тренажерний зал, а також отримати стандартний набір послуг, який входить в цей тип карти.
  2. Абонемент «Стандарт + групові заняття» дозволяє відвідати 8 групових занять в місяць, а також займатися в тренажерному залі.
  3. Картка «Бізнес» - це безлімітний абонемент, що включає в себе відвідування тренажерного залу та групових занять в необмеженій кількості. Такий тип абонементу також надає можливість користуватися додатковими послугами (степ аеробіка, масаж, персональні тренування з фітнесу і т.д.).
  4. «Студентська» картка надає можливість відвідування тренажерного залу з 7:00-17:00 (оформляється при наявності студентського денного стаціонару).
  В будь-якому клубі мережі можна придбати абонемент строком на 1, 3, 6 і 12 місяців.
  Ви можете переглянути розклад тренувань на сайті, обравши один із київських клубів.

  Школа ВОРКАУТУ в спортклубі InterFit

  Контакти

  Мережа InterFit продовжує рости, тому окрім київських залів було відкрито клуб в Івано-Франківську. Власники абонементу можуть використовувати його в будь-якому залі мережі незалежно від міста.
  Ви можете записатися на перше гостьове заняття онлайн, або за телефоном. Для цього треба обрати зручне розташування.
  Жителям столиці доступні три клуби:

  1. За адресою вул. Велика Васильківська, 72. Номер телефону цього клубу - 044 585-97-43. Також можливо зв’язатися з адміністрацією електронною поштою: interfit@ukr.net.
  2. Зал, розташований на вул. Милославській, 10А. Телефон: 095-599-29-65, електронна адреса: interfit7@ukr.net.
  3. Клуб на вул. Довнар-Запольського, 9/10. Зв’яжіться з адміністратором за телефоном 067 913-43-43 або поштою lykyanovka_interfit@ukr.net, щоб записатися на заняття.

  Для тих, хто живе в Івано-Франківську, відкрито зал на вул. Станіславська, 4. Телефон: 066-0400-600 або 096-3400-600, пошта: interfit.if@gmail.com.

  Подивіться розташування на картах та ознайомтеся з розкладом роботи кожного залу на сторінці сайту.


  Відгуки

  Поділіться із іншими своєю думкою про клуб InterFit. Розкажіть про тренерів, якість послуг та умови в залах. Чи подобається вам тренери та атмосфера? Вас влаштовує вартість занять та абонементів?

  Inter Fit
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Inter Fit

  Ваш відгук

  FAQ