Inter Fit

Всі відгуки

Inter Fit

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo iHerb

iHerb

0 Відгуки

iHerb є світовим лідером у за ...

Logo BodyBuilding

BodyBuilding

0 Відгуки

Спортивне харчування – ...

Logo Apteka24

Apteka24

0 Відгуки

Про компаніюОнлайн аптk...

Inter Fit

Бренд InterFit було започатковано в 2009 році завдяки спільній роботі двох авторитетних організацій в фітнес індустрії: Федерації бодібілдингу та фітнесу України та найбільшого виробника спортивного обладнання східної Європи InterAtletika.

З 2013 року InterFit працює разом з Академією Фітнесу і це відрізняє компанію від інших клубів. Фітнес послуги бренду базуються на сучасній науці та величезному досвіді, а якість роботи відбивається на статурі відвідувачів та їх спортивних досягненнях.

InterFit – це клуб для усієї родини, де дорослі можуть попрацювати над формою свого тіла в тренажерному залі, відвідати авторські майстер-класи Чемпіонів Світу, ґрунтовно пропрацювати в залі функціонального тренінгу та принести в свої тіло та дух гармонію завдяки студії Yoga та Pilates. На дітей чекають захопливі тренування з гімнастики або боксу.

Сервіс
В Interfit панує унікальна атмосфера. Зал наповнений спортивним духом, дружнім теплом і взаємоповагою один до одного. Завдяки уважності кожен тренер розуміє, що робити перші кроки на шляху до спортивного Олімпу – це важкий труд. Тож досвідчений спортсмен завжди допоможе подолати перешкоди.

В залі є все необхідне, щоб забезпечити якісне тренування незалежно від того, з якою метою ви займаєтеся: аби здобути першість на професійних змаганнях або привести себе в форму перед пляжним сезоном.

Незалежно від вашої мети ви знайдете в обраному спортивному залі тренера для своїх потреб:

- стати стрункішою;
- зробити тіло більш рельєфним;
- набрати м'язову масу;
- позбутися сутулості або болю в попереку;
- відновиться після травми;
- розвинути фізичні якості.

В InterFit тренери дослухаються до клієнтів та пропонують різні типи клубних карт для постійних відвідувачів:
1. Картка «Стандарт» надає можливість відвідувати тренажерний зал, а також отримати стандартний набір послуг, який входить в цей тип карти.
2. Абонемент «Стандарт + групові заняття» дозволяє відвідати 8 групових занять в місяць, а також займатися в тренажерному залі.
3. Картка «Бізнес» - це безлімітний абонемент, що включає в себе відвідування тренажерного залу та групових занять в необмеженій кількості. Такий тип абонементу також надає можливість користуватися додатковими послугами (степ аеробіка, масаж, персональні тренування з фітнесу і т.д.).
4. «Студентська» картка надає можливість відвідування тренажерного залу з 7:00-17:00 (оформляється при наявності студентського денного стаціонару).
В будь-якому клубі мережі можна придбати абонемент строком на 1, 3, 6 і 12 місяців.
Ви можете переглянути розклад тренувань на сайті, обравши один із київських клубів.

Контакти
Мережа InterFit продовжує рости, тому окрім київських залів було відкрито клуб в Івано-Франківську. Власники абонементу можуть використовувати його в будь-якому залі мережі незалежно від міста.
Ви можете записатися на перше гостьове заняття онлайн, або за телефоном. Для цього треба обрати зручне розташування.
Жителям столиці доступні три клуби:

1. За адресою вул. Велика Васильківська, 72. Номер телефону цього клубу - 044 585-97-43. Також можливо зв’язатися з адміністрацією електронною поштою: interfit@ukr.net.
2. Зал, розташований на вул. Милославській, 10А. Телефон: 095-599-29-65, електронна адреса: interfit7@ukr.net.
3. Клуб на вул. Довнар-Запольського, 9/10. Зв’яжіться з адміністратором за телефоном 067 913-43-43 або поштою lykyanovka_interfit@ukr.net, щоб записатися на заняття.

Для тих, хто живе в Івано-Франківську, відкрито зал на вул. Станіславська, 4. Телефон: 066-0400-600 або 096-3400-600, пошта: interfit.if@gmail.com. 

Подивіться розташування на картах та ознайомтеся з розкладом роботи кожного залу на сторінці сайту.


Відгуки 
Поділіться із іншими своєю думкою про клуб InterFit. Розкажіть про тренерів, якість послуг та умови в залах. Чи подобається вам тренери та атмосфера? Вас влаштовує вартість занять та абонементів?