SkyFitness

Всі відгуки

SkyFitness

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo FitCurves

FitCurves

0 Відгуки

Не кожна жінка почуває с...

Logo BodyBuilding

BodyBuilding

0 Відгуки

Спортивне харчування – ...

SkyFitness

Клуб Sky Fitness належить до елітних спортивних залів столиці, адже розташований в самому серці столиці – на даху нового торговельного центру «Гулівер». Площа клубу складає 2500 м2 – насправді дивовижні розміри території, на якій є де «розвернутися», щоб зробити крок у своє краще та більш здорове майбутнє!

Sky Fitness – це клуб, що органічно вміщує в собі фітнес зони як для класичних тренувань, так і для втілення модних тенденцій в цій індустрії. Новий дизайн приміщення, сучасні тренажери, розробка унікальних програм занять для кожного, досвідчені тренери та інструктори – все це описує Sky Fitness.
І новачки, і професіонали зможуть знайти заняття до смаку та відповідні до рівня фізичної підготовки.

Сервіс
Команда клубу Sky Fitness – це професійні спортсмени, які прагнуть поділитися своїм досвідом із кожним клієнтом. Завдяки їхній кваліфікації та уважності, будь-хто зможе досягти омріяних результатів. Однак треба визначитися, чи будете ви комбінувати тренування, чим вам цікава якась конкретна діяльність?

До основних напрямків спортивного клубу належать:

1. Тренажерний зал. Це найкраще місце для ефективних тренувань. Новітнє обладнання забезпечує комфорт та безпеку під час виснажливих занять.
2. Басейн. Вправи в воді допомагають отримати заряд енергії та знижують навантаження на хребет. Гармонійне поєднання фізичного навантаження та безпечного для опорно-рухової системи забезпечує розвиток м’язів та цілісність суглобів.
3. Групові програми занять – це спосіб отримати мотивацію і підтримку. Доброзичливі тренери та прагнення до подолання перешкод допомагають отримати максимум користі від кожного тренування.
4. Фітнес для вагітних дозволяє майбутнім матерям зберігати тонус свого тіла, щоб швидше прийти в форму після появи малятка.
5. Єдиноборства – це комплексне тренування, що навчає бою та допомагає усвідомити філософію переможця. Під час занять боротьбою прискорюється реакція та покращується уважність, залучаються до роботи всі м’язи тіла.
6. Масаж та СПА допоможуть розслабитися та полегшать біль у тілі після ґрунтовного тренування.

Ознайомтеся із тренерським складом ще перед заняттям. Ви можете записатися на заняття саме до того тренера, що вас зацікавив.

Висококваліфіковані інструктори можуть розробити індивідуальний план занять. Також ви можете найняти персонального тренера, який допоможе вам стати на шлях здобуття здорового тіла. Він зможе давати поради щодо харчування та корегувати техніку виконання вами вправ.

Перегляньте розклад на наступний тиждень та заздалегідь розплануйте свій час. Ви можете насолодитися чудовим краєвидом на центр Києва під час своїх занять спортом. Модний дизайн клубу сприяє виконанню тренувальної програми та надає ще більше енергії на подолання своїх слабкостей.

Програми тренувань завжди оновлюються, щоб відвідувачі могли урізноманітнити свою звичайну програму та якісно опрацювати кожен м’яз свого тіла.

Контакти
Sky Fitness розташований у самому центрі міста, а саме на площі Спортивній 1-А (станція метро Палац Спорту), 10 поверх торгово-розважального центру «Гулівер». Ви можете зв’язатися з адміністрацією за телефоном 067-621-82-46 або електронною поштою info@sky.wib.global. Відвідувачам сайту доступна функція зворотного дзвінку – достатньо вказати свій номер, щоб оператор передзвонив за 30 секунд. Ви також можете скористатися чатом, аби отримати оперативну відповідь на всі ваші питання.


Відгуки
Клуб Sky Fitness зможе приємно вразити кожного: і професіональних спортсменів, і тих, хто тільки розпочав своє знайомство зі спортом. Розкажіть іншим про свій досвід у цьому спортивному залі. Чи ввічливими та кваліфікованими є робітники клубу? Чи комфортні там умови (роздягальні, вбиральні, душові)? Опишіть своє загальне враження, щоб допомогти іншим обрати фітнес-клуб. Ваша думка важлива для нас!