Відгук

  Відгуки Apteka24

  Про компанію

  Онлайн аптека "Аптека24" це широкий асортимент, низькі ціни на ліки. Отримати своє замовлення можна в аптеці нашої мережі в цей же або на наступний день, в аптеці партнера - на наступний день. Всі медичні препарати мають сертифікати якості. Телефонуйте за безкоштовним номером 22-44, ви отримаєте детальну інформацію про наявність ліків в аптеках вашого міста. Аптека низьких цін Наша інтернет аптека низьких цін "apteka24.ua", представляє широкий вибір сертифікованих ліків і супутніх товарів за найдоступнішими цінами.

  Сервіс

  Асортимент товарів в каталозі дозволяє задовольнити запити в лікарських препаратах, гігієнічних засобах, косметиці. Працюють в великих містах України за зручним для наших клієнтів графіку, а наш контакт-центр готовий обслуговувати - цілодобово! Філії "Аптека 24" в Україні Аптеки нашої мережі є у всіх великих містах України. Ціни відрізняються доступністю, а якість обслуговування високим рівнем. Так що жителі, більш ніж двадцяти міст нашої країни, можуть сміливо сказати: "Аптека 24 - це аптека, яка поруч зі мною!"

  Обслуговує міста: Київ Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів. Доставка і оплата від Аптека24

  1. Безкоштовна доставка здійснюється при сумі замовлення від 500 гривень.

  2. Отримати свій товар можна протягом трьох днів з моменту оформлення замовлення. Більш детальну інформацію Вам надасть оператор при його обробці.

  3. Передача замовлення на вашу адресу в Києві і Харкові здійснюється нашими партнерами до 22:00. В інших містах України - до 18:00.

  За більш детальною інформацією щодо отримання замовлення звертайтесь в коллцентра МЕДМАРКЕТ Аптека24. Отримання товару Ви можете забрати товар самостійно в одній з наших аптек або аптек-партнерів після оформлення замовлення.

  1. Прийти в заздалегідь обрану аптеку (уточнюється оператором при оформленні замовлення).

  2. Повідомити співробітнику аптеки Ваш номер замовлення. (Наприклад, Z12345678)

  3. Перевірити замовлення.

  4. Оплатити вартість замовлення в касу аптеки і забрати товар. Графік роботи аптеки в Вашому регіоні повідомить оператор або уточнюйте на сайті.

  5. Важливо - вартість товару актуальна тільки при бронюванні через сайт. Без бронювання ціна в аптеці може відрізнятися від ціни, яка відображена на сайті.

  6. Препарат є повністю заброньованим після спілкування з менеджером контакт-центру в телефонному режимі, після первинного бронювання на сайті.

  7. Показник вартості препарату на сайті змінюється протягом дня.

  Доставка здійснюється у всіх містах, де представлені аптеки ТОВ "Аптека24". Варіанти оплати товару: Готівкою при отриманні в Аптеці Ви можете забрати товар самостійно в одній з наших аптек з 8:00 до 20:00 після оформлення замовлення. Прийти в аптеку, яку Ви вибрали при оформленні замовлення. Повідомити співробітнику аптеки Ваш номер замовлення. Оформити замовлення. Картою при отриманні в Аптеці Будьте уважні при формуванні та отриманні замовлення.

  При замовленні через сайт додаткові знижки або дисконт при отриманні товару не діють. Ціна на сайті вже вказана з усіма можливими знижками для Вас. Готівкою під час доставки При замовленні доставки Вам необхідно перевірити замовлення, звірити з чеком. Тільки після цього віддати суму за замовлення.

  Відгук

  Просимо залишити вас свій відгук про “Аптека 24”. Дякуємо, за докладені зусилля з вашого боку!

  Apteka24
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Apteka24

  Ваш відгук

  FAQ