rental.ua

Всі відгуки

rental.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo RentalCars

RentalCars

0 Відгуки

Rentalcards.com - портал через який лег...

Logo Easyrentcars

Easyrentcars

0 Відгуки

Про компаніюEasyRentCars.com - це надій...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

rental.ua

Про компанію

RENTAL - компанія, що здає на прокат автомобілі по всій території України. Для створення компанії, засновники попередньо враховували досвід роботи, відомих на весь світ платників. Взявши їх за приклад, для створення було враховано особливості, потреби та менталітет вітчизняного споживача. Основою ціллю компанії, стала можливість надавати послуги оренди автомобілів в Україні, доступними та зрозумілими для кожного пересічного українця.

RENTAL ставлять на перше місце обслуговування найкращої якості, і тому вже зараз пропонують оренду автомобіля за найпривабливішими цінами та з максимально вигідними для вас умовами. Ви можете брати авто в оренду без водія і при цьому не відчути, якісь обмеження. Високоякісне обслуговування вже відчули на собі постійні клієнти в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Вінниці. Мета компанії RENTAL зробити так, щоб оренда авто не була для вас просто розкішшю, а скоріше стала елементом комфортної буденності.

Сервіс

Ви можете використовувати орендоване авто для особистого користування, або створити свій автомобільний парк в своїх цілях, для свого бізнесу. Переваги користування послугами компанії RENTAL: Велика кількість машин дозволяє не подавати класи автівок, а здавати в оренду окремі конкретні моделі. Спеціально створена послуга: “ Свій автопарк” для тих кому потрібні машини для бізнесу але поки не має коштів, їх придбати. Невисокі та доступні ціни. Для вас не обов'язково окремо порахувати вартість оренди кожного автомобіля подаючи різні заявки на прорахувався спеціальних тарифів.

Тут нічого не перераховують, в автопарку всі ціни вже повністю вказані з урахуванням всіх можливих витрат для зручності клієнта. Працює парк цілодобово. Ви можете звернутися за послугами компанії в будь-який час, в будь-якому зручному для вас місці. Є можливість онлайн бронювання автомобілів. Не маєте можливості подзвонити? Тоді, зробіть своє замовлення в онлайн режимі, ваша заявка буде швидко опрацьована і представники компанії зв'яжуться з вами найближчим часом. Доставка потрібного вам автомобіля в будь-яку точку України. І вам зовсім не доведеться приїжджати в офіс RENTAL, для того щоб отримати машину. Компанія доставить його туди, куди вам потрібно. Видача автомобіля займає не більше 5 хвилин вашого часу. Додатково вам можуть знадобитися: GPS навігатор - допоможе вам швидко орієнтуватися в незнайомій місцевості. Дитяче крісло - забезпечить комфорт і безпеку вашої дитини. WI-FI - бездротовий інтернет для всіх пасажирів.

Оренда автомобілів без застави - зменшує ваші первинні витрати і не заморожує ваші гроші на час прокату. При цьому ви отримуєте максимально повну страховку (SuperCDW), без франшизи. Можливо вам вже знайома ця інформація і ви вже стали клієнтом RENTAL. Якщо це справ так, тоді просимо вас розповісти про свій особистий досвід з іншими охочими орендувати кілька автомобілів для бізнесу, або у власних цілях.

Відгук

Залиште свій коментар про те, що сподобалось вам найбільше, ви можете розповісти про рівень обслуговування, якість та технічний стан орендованого автомобіля. Якщо ви використовували послугу доставки, то розкажіть, наскільки швидко це відбулося. Чи будете ви і далі користуватися послугами компанії? І що порадите тим, хто тільки планує зробити своє перше замовлення? Завчасно дякуємо за докладені зусилля!