Narscars

Всі відгуки

Narscars

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo RentalCars

RentalCars

0 Відгуки

Rentalcards.com - портал через який лег...

Logo Easyrentcars

Easyrentcars

0 Відгуки

Про компаніюEasyRentCars.com - це надій...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Narscars

Про компанію

Компанія Narscars (Нарскарс) перетворила послуги прокату автомобілів з розкоші в доступний, зручний і безперебійно діючий сервіс, що працює у всіх регіонах України. З нашою допомогою ви можете взяти авто напрокат або орендувати цілий автопарк для потреб свого бізнесу, підібравши найбільш відповідні моделі за розміром, пасажиромісткості, вартості оренди або іншим параметрам.

Сервіс

- Доступні ціни. Завдяки вигідним тарифам клієнти заощаджують на оренді автотранспорту, не жертвуючи комфортом і безпекою. Низькі ціни на прокат авто дозволяють приватним особам вільно пересуватися по всій країні, не володіючи власним автомобілем, а бізнесу - оптимізувати витрати на утримання автопарку.

- Зручний сервіс. У компанії Narscars (Нарскарс) можна замовити будь-який автомобіль на конкретний час без паперової тяганини і застави. Бронювання - це 100% гарантія, що в потрібний час замовлене авто буде подано прямо до ваших дверей: вчасно, з чистим салоном і повним баком.

- Нові авто. Всі автомобілі в нашому автопарку - це сучасні моделі 2015-2017 рр. випуску. Вони знаходяться у відмінному технічному стані, обладнані системами GPS-навігації і Wi-Fi, повністю застраховані (КАСКО, ОСАГО, страхування життя водія).

Кол-центр компанії Narscars працює 24 години на добу, сім днів на тиждень - цілодобово без вихідних та свят. Ви можете замовити потрібне авто в будь який зручний для вас час, в будь якому куточку України. В онлайн режимі або за телефоном: 067 120 73 18. Як ви вже зрозуміли Narscars (Нарскарс) - це ідеальний портал, на якому легко орендувати машину для подорожі або для бізнес подорожей. Як це відбувається? користувач заходить на офіційний сайт компанії там обирає потрібне авто, а портал в свою чергу автоматично варіанти та відгуки.

Наступний крок - власне саме бронювання. Компанія має додаткову послугу страхування “Повний захист”, яку ви можете додати у пакет оренди автомобіля. Також є варіант разом із машиною орендувати дитяче автокрісло. Коли все готово і клієнт обрав необхідні пункти, Narscars (Нарскарс) підтверджує бронювання та надсилає електронний купон. Щоб отримати машину ви маєте взяти із собою цей купон в електронному чи видрукованому вигляді, кредитну картку, паспорт та посвідчення водія і забрати машину у призначеній компанії (офісі).

Окрім додаткової функції автокрісло для дитини, на сайті можна замовити крісло для немовляти та GPS-навігатор. Проте, сайт не гарантує, що ці опції обов'язково будуть в наявності, коли замовник безпосередньо забиратиме машину на місці. Коли клієнт забронював авто він має оплати повну суму оренди, або депозит, а решту суми доплатити за місяць до дати оренди авто. Проте, портал наголошує читати умови оренди конкретного автомобіля у конкретній країні, адже в оплачену оренду авто на сайті може не входити певний податок, доплата за другого водія, завдаток за бензин, які стосуються конкретної країни чи компанії, яка надає автомобіль, тому можуть запросити доплату ще на стійці реєстрації, коли клієнт забиратиме авто.

Повернути авто потрібно у вказаний час на ваучері й зазначене там місце. Під час повернення авто, працівники прокатної фірми перевірять його, а клієнт має залишити ключі в спеціальному ящику. Narscars (Нарскарс) рекомендує зберігати будь-які документи, які вам може видати фірма.

Відгук

Вам доводилось бронювати чи орендувати авто через сайт компанії Narscars (Нарскарс), тоді саме ви можете найточніше оцінити роботу порталу та поділитись враженнями про співпрацю. Станьте лідером думки про Narscars (Нарскарс). Завчасно дякуємо за докладені зусилля!