Easyrentcars

Всі відгуки

Easyrentcars

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo RentalCars

RentalCars

0 Відгуки

Rentalcards.com - портал через який лег...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

Easyrentcars

Про компанію

EasyRentCars.com - це надійна онлайн-платформа для прокату автомобілів, яку експлуатує Easy Tour International Limited. Компанія прагне зробити прокат автомобілів в системі онлайн максимально простим. Це досвідчені фахівці з прокату автомобілів, які надають онлайн-послуги з прокату автомобілів в більше, ніж 200 країнах світу та охоплюють понад 100 000 представництв по всьому світу.

Професіонали, які входять до їхнього колективу беруть участь у світових компаніях з прокату автомобілів, глобальних туристичних агентствах і провідних пошукових системах. Вони збираються разом, тому що всі щиро сподіваються, що їхні клієнти отримують найкращий досвід поїздок на дорозі без незручних моментів.

Сервіс

Просто один клік на EasyRentCars, і ви знайдете всю інформацію, яку ви хочете отримати під час одного пошуку, включаючи ціни, послуги та місця розташування компаній, що займаються прокатом автомобілів. Не приємно знати, що ти витратив значно більше коштів на прокат того ж автомобіля в одному місті, ніж у ваших друзів. Проте з цією компанією все зовсім по іншому. Лише одним клацанням миші ви знайдете більш низьку ціну з тією самою торговою маркою автомобіля, типом автомобіля, включенням курсу, типом оплати, місцемперебування, датою та часом.

Тут на вас чекає подвійна різниця цін. Вони гарантують найнижчу ціну на прокат автомобіля, який ви забронюєте. Якщо ви знайдете більш низьку ціну за той же маршрут, вони повернуть 100% різницю. Також вам не потрібно платити ніяких додаткових стягнень за плату з кредитної картки. У вас не буде роздратованих почуттів, коли ви скасовуєте бронювання авто, але все одно потрібно сплатити повну вартість автомобіля, якого ви ніколи не бачили. Лише один клік на EasyRentCars, й з вас не стягуватимуть плату за скасування замовлення.

У вас є можливість отримати повне відшкодування, доки ви скасуєте бронювання перед пікапом. Переваги керування бронюванням на сайті: можливість збереження інформації для швидкого бронювання, відображення результатів у ваших налаштуваннях, а також керування всіма бронюваннями в одному місці. Лише зараз в EasyRentCars є дуже багато пропозицій, які дійсні лише до 31 грудня 2018 року. Одна з пропозицій полягає в тому, що ви можете виграти 30 американських доларів. Для цього вам потрібно запросити своїх друзів на сайт компанії, поділившись з ними своєю унікальною реферальною силкою. Коли ваш підпишеться, ви обоє отримуєте купон, який коштує 30 доларів США на будь-які витрати.

Використовуйте купон при оформленні замовлення вашого ідеального автомобіля. Чим більше ви запрошуєте друзів, тим більше економите! Думаючи про своїх клієнтів, їхній комфорт та економію часу компанія EasyRentCars запустила мобільний додаток. Тепер користувачі iPhone, iPad та Android можуть у своєму пристрої легко та швидко забронювати потрібне авто в потрібний час. Тепер з мобільним додатком стало все значно простіше. Більше інформації про надійну онлайн-платформу для прокату автомобілів ви зможете дізнатися з їхнього сайту easyrentcars.com.

Відгук

Якщо ви вже скористалися послугами їхнього сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість сервісу? А може вам вдалося скористатись з пропозицій, які діють до 31 грудня 2018 року? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!