Відгук

  Відгуки Discover Car Hire

  Про компанію

  Компанія Discover Car Hire перетворила послуги прокату автомобілів з розкоші в доступний, зручний і безперебійно діючий сервіс, що працює у всіх куточках світу. З допомогою послуг компанії ви можете взяти авто напрокат або орендувати цілий автопарк для потреб свого бізнесу, підібравши найбільш відповідні моделі за розміром, пасажиро місткостю, вартостю оренди або іншим параметрам.

  Discover Car Hire

  Сервіс

  Причини чому деякі споживачі вирішили обрати саме Discover Car Hire:

  - Доступні ціни. Завдяки вигідним тарифам клієнти заощаджують на оренді автотранспорту, не жертвуючи комфортом і безпекою. Низькі ціни на прокат авто дозволяють приватним особам вільно пересуватися по всій країні, не володіючи власним автомобілем, а бізнесу - оптимізувати витрати на утримання автопарку.

  - Зручний сервіс. У компанії Discover Car Hire можна замовити будь-який автомобіль на конкретний час без паперової тяганини і застави. Бронювання - це 100% гарантія, що в потрібний час замовлене авто буде подано прямо до ваших дверей: вчасно, з чистим салоном і повним баком.

  - Нові авто. Всі автомобілі в нашому автопарку - це сучасні моделі 2015-2017 рр. випуску. Вони знаходяться у відмінному технічному стані, обладнані системами GPS-навігації і Wi-Fi, повністю застраховані (КАСКО, ОСАГО, страхування життя водія).

  Кол-центр компанії Discover Car Hire працює 24 години на добу, сім днів на тиждень - цілодобово без вихідних та свят. Ви можете замовити потрібне авто в будь який зручний для вас час, в будь якому куточку України. В онлайн режимі або за телефоном: 067 120 73 18. Як ви вже зрозуміли Discover Car Hire - це ідеальний портал, на якому легко орендувати машину для подорожі або для бізнес подорожей. Як це відбувається? користувач заходить на офіційний сайт компанії там обирає потрібне авто, а портал в свою чергу автоматично варіанти та відгуки. Наступний крок - власне саме бронювання. Компанія має додаткову послугу страхування “Повний захист”, яку ви можете додати у пакет оренди автомобіля.

  Також є варіант разом із машиною орендувати дитяче автокрісло. Коли все готово і клієнт обрав необхідні пункти, Discover Car Hire підтверджує бронювання та надсилає електронний купон. Щоб отримати машину ви маєте взяти із собою цей купон в електронному чи в друкованому вигляді, кредитну картку, паспорт та посвідчення водія і забрати машину у призначеній компанії (офісі). Окрім додаткової функції автокрісло для дитини, на сайті можна замовити крісло для немовляти та GPS-навігатор. Проте, сайт не гарантує, що ці опції обов'язково будуть в наявності, коли замовник безпосередньо забиратиме машину на місці.

  Коли клієнт забронював авто він має оплати повну суму оренди, або депозит, а решту суми доплатити за місяць до дати оренди авто. Проте, портал наголошує читати умови оренди конкретного автомобіля у конкретній країні, адже в оплачену оренду авто на сайті може не входити певний податок, доплата за другого водія, завдаток за бензин, які стосуються конкретної країни чи компанії, яка надає автомобіль, тому можуть запросити доплату ще на стійці реєстрації, коли клієнт забиратиме авто. Discover Car Hire рекомендує зберігати будь-які документи, які вам може видати фірма.

  Відгук

  Вам доводилось бронювати чи орендувати авто через сайт компанії Discover Car Hire, тоді саме ви можете найточніше оцінити роботу порталу та поділитись враженнями про співпрацю. Станьте лідером думки про Discover Car Hire. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  Discover Car Hire
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Discover Car Hire

  Ваш відгук

  FAQ