Avtoprokat

Всі відгуки

Avtoprokat

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo RentalCars

RentalCars

0 Відгуки

Rentalcards.com - портал через який лег...

Logo Easyrentcars

Easyrentcars

0 Відгуки

Про компаніюEasyRentCars.com - це надій...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

Avtoprokat

Про компанію

Avtoprokat - це надійна онлайн-платформа для прокату автомобілів.

Філософія компанії - це надати можливість клієнту з легкістю бронювати послугу прокату авто в будь-якій точці світу. При цьому, основне кредо Avtoprokat - це надання тільки якісної послуги з конкурентоспроможною ціною. Щодня аналітики компанії моніторять розцінки прокатних агентств по всьому світу, в результаті чого завжди можна гарантувати дуже конкурентоспроможну ціну і високий сервіс обслуговування.

Avtoprokat компанія має як мінімум 3-4 постачальника авто прокатних послуг в кожному місті. Це забезпечує високий рівень обслуговування клієнтів. Як правило Avtoprokat укладає договори з усіма найбільшими транснаціональними компаніями. У їх числі, як: AVIS, HERTZ, THRIFTY, EUROPCAR, DOLLAR, SIXT, ALAMO так і з маленькими місцевими офісами з оренди автомобілів.

Сервіс

Сайт компанії влаштований так, що клієнт отримує максимум інформації про майбутню оренду. У разі виникнення у вас додаткових запитань ви можете звернутися по допомогу до цілодобового call-центру. Avtoprokat надає послуги з оренди автомобілів по всьому світу. Користувач заходить на сайт та обираєте машину, а портал підтягує варіанти та відгуки, що допоможуть обрати потрібний гостеві сайте 100% варіант. Наступний крок - саме бронювання. Компанія має додаткову послугу страхування “Повний захист”, яку ви можете додати у пакет оренди автомобіля. Також є варіант разом із машиною орендувати дитяче автокрісло. Коли все готово і клієнт обрав необхідні пункти, Avtoprokat підтверджує бронювання та надсилає електронний купон.

Щоб отримати машину ви маєте взяти із собою цей купон в електронному чи в друкованому вигляді, кредитну картку, паспорт та посвідчення водія і забрати машину у призначеній компанії (офісі). Avtoprokat випустив і мобільний додаток, щоб орендування машини було швидким, навіть, коли ви не маєте доступ до ноутбука чи комп’ютера. Окрім додаткової функції автокрісло для дитини на сайті можна замовити крісло для немовляти та GPS-навігатор. Проте, сайт не гарантує, що ці опції в наявності, коли замовник безпосередньо забиратиме машину на місці. Коли клієнт забронював авто він має оплати повну суму оренди, або депозит, а решту суми доплатити за місяць до дати оренди авто.

Проте, портал наголошує читати умови оренди конкретного автомобіля у конкретній країні, адже в оплачену оренду авто на сайті може не входити певний податок, доплата за другого водія, завдаток за бензин, які стосуються конкретної країни чи компанії, яка надає автомобіль, тому можуть запросити доплату ще на стійці реєстрації, коли клієнт забиратиме авто. Повернути авто потрібно у вказаний час на ваучері й зазначене там місце. Під час повернення авто, працівники прокатної фірми перевірять його, а клієнт має залишити ключі в спеціальному ящику. Avtoprokat рекомендує зберігати будь-які документи, які вам може видати фірма.

Відгук

Вам доводилось бронювати чи орендувати авто через сайт компанії Avtoprokat, тоді саме ви можете найточніше оцінити роботу порталу та поділитись враженнями про співпрацю. Станьте лідером думки про Avtoprokat . Ваша думка дуже важлива для нас та тисяч читачів нашого сайту! Завчасно дякуємо за ваші зусилля!